MENU

 

MATEMATYKA

 

Kangur matematyczny

BARDZO DOBRY WYNIK - Bolesta Maciej, uczeń klasy IIIc gimnazjum

BARDZO DOBRY WYNIK - Majnusz Michał, uczeń klasy Ia LO

WYRÓŻNIENIE - Borówka Łukasz, uczeń klasy I c gimnazjum

WYRÓŻNIENIE - Róg Anna- uczennica klasy  IIIc gimnazjum

WYRÓŻNIENIE - Ptaś Wojciech- uczeń klasy  IIIc gimnazjum

WYRÓŻNIENIE - Borys Dominik, uczeń klasy  II a  LO


Olimpus sesja wiosenna

LAUREAT - Łukasz Borówka, uczeń klasy Ic gimnazjum

LAUREAT - Karol Jaszczyński, uczeń klasy Ic gimnazjum

LAUREAT - Maciej Bolesta, uczeń klasy III c gimnazjum

 

Śląski Konkurs Matematyczny

LAUREAT III STOPNIA - Dominik Borys, uczeń klasy IIa LO (jest jedynym uczniem w mieście, który osiągnął taki sukces)

 

Konkurs matematyczny "O Diamentowy Indeks Politechniki Śląskiej"

LAUREAT I STOPNIA -  Dominik Borys, uczeń klasy II a LO (uzyskany przez ucznia tytuł uprawnia do podjęcia studiów na dowolnym kierunku tej uczelni)

 

Konkurs matematyczny "Strzał w X LO"
(konkurs organizowany pod patronatem UM Bytomia dla gimnazjum Bytomia i miast ościennych)

I MIEJSCE - Maciej Bolesta (laureat)

IX MIEJSCE - Wojciech Ptaś (laureat)

 

Konkurs matematyczny "Nudna Matematyka"

FINALISTA -  Maciej Bolesta, uczeń klasy III c gimnazjum

FINALISTA  - Wojciech Ptaś, uczeń klasy III c gimnazjum

FINALISTA  - Łukasz Borówka, uczeń klasy Ic gimnazjum


Konkurs matematyczny "MULTITEST"

LAUREAT - Maciej Bolesta, uczeń klasy III c gimnazjum, , uczeń klasy III c gimnazjum

LAUREAT - Łukasz Borówka

WYRÓŻNIENIE - Wojciech Ptaś, uczeń klasy III c gimnazjum

WYRÓŻNIENIE - Karol Jaszczyński
 

Konkurs matematyczny "OLIMPUS" (sesja jesienna)

LAUREAT - Łukasz Borówka

LAUREAT -  Maciej Bolesta, uczeń klasy III c gimnazjum

LAUREATKA -  Julia Radziewska
 

Konkurs matematyczny "ROZKOSZE ŁAMANIA GŁOWY"

FINALISTA - Adam Kochański

FINALISTA -  Błażej Marszałek

FINALISTKA - Martyna Wójtowicz

FINALISTA - Karol Tobolik

WYRÓŻNIENIE -  Dominik Borys, uczeń klasy II a LO

 

KURATORYJNY KONKURS Z MATEMATYKI

LAUREAT -  Maciej Bolesta, uczeń klasy III c gimnazjum

LAUREAT -  Wojciech Ptaś, uczeń klasy III c gimnazjum

 

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

PÓŁFINALISTA - Dominik Borys, uczeń klasy II a LO  

 

Konkurs matematyczny "OLIMPUS" (sesja zimowa)

LAUREAT - Łukasz Borówka

LAUREAT - Wojciech Ptaś, uczeń klasy III c gimnazjum

 

 

 

Kontakt

  • ZSO nr 2 im. G. Morcinka
    ul. Jankowskiego 22

    41-710 Ruda Śląska
    e-mail: sekretariat@lo2morcinekrudasl.pl
  • 32 242 01 25,

Morcinek w obiektywie