MENU

WYCHOWANIE FIZYCZNE

GIMNAZJUM

PCHNIĘCIE KULĄ W MIEJSKICH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

II  MIEJSCE - Paszek Szymon, uczeń klasy III b gimnazjum

 

ZAWODY MIEJSKIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

II MIEJSCE - Skubacz Julia, uczennica klasy III a gimnazjum

II MIEJSCE - Sobańska Weronika, uczennica klasy III a gimnazjum

II MIEJSCE - Janota Marta, uczennica klasy I b gimnazjum

II MIEJSCE  - Seiler Nicole, uczennica klasy II c gimnazjum

II MIEJSCE - Jaworek Laura, uczennica klasy III c gimnazjum

II MIEJSCE  - Ulejczyk Wiktoria, uczennica klasy II c gimnazjum,

II MIEJSCE - Kadłubska Julia, uczennica klasy II c gimnazjum,

II MIEJSCE  - Mrowiec Nikola, uczennica klasy III c gimnazjum

II MIEJSCE - Gliwińska Natalia, uczennica klasy II a gimnazjum

II MIEJSCE - Niemaszyk Laura, uczennica klasy I c gimnazjum

II MIEJSCE  - Kasperczyk Emilia, uczennica klasy I c gimnazjum

 

MIEJSKIE ZAWODY SZACHOWE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

I MIEJSCE  - Orlik Sandra, uczennica klasy II a gimnazjum

I MIEJSCE  - Radziewska Julia, uczennica klasy II c gimnazjum

I MIEJSCE  - Jonczewski Filip, uczeń klasy III b gimnazjum

I MIEJSCE- Kuberek Kinga, uczennica klasy I c gimnazjum

 

LICEUM

 

MIEJSKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

II MIEJSCE - Wołk Patrycja, uczennica klasy III c LO

II MIEJSCE - Gurbisz Monika, uczennica klasy III c LO

II MIEJSCE - Ogłoza Ewelina, uczennica klasy III c LO

II MIEJSCE - Magdalena Flaszka, uczennica klasy II b LO

 

MIEJSKIE ZAWODY SZACHOWE

I MIEJSCE - Orlik Patryk , uczeń klasy Ib LO

I MIEJSCE - Krok Krzysztof, uczeń klasy II a LO

I MIEJSCE - Łaskawski Marcin, uczeń klasy II a LO

I MIEJSCE - Ling Weronika, uczennica klasy II c LO

 

MIEJSKIE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

II MIEJSCE - Maraszkiewicz Martyna, uczennica klasy II c LO

II MIEJSCE -Wodarska Michalina, uczennica klasy II a LO

II MIEJSCE - Mrowiec Kamila, uczennica klasy II b LO

 

MIEJSKIE ZAWODY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

I MIEJSCE - Adamczuk Mateusz, uczeń klasy II a LO

I MIEJSCE - Wojciechowski Jakub, uczeń klasy III a LO

I MIEJSCE - Czapiewski Bartosz, uczeń klasy III a LO

I MIEJSCE -Szydło Konrad, uczeń klasy III c LO

I MIEJSCE - Olszak Daniel, uczeń klasy II a LO

I MIEJSCE -Belica Jakub, uczeń klasy II a LO

I MIEJSCE - Naleśnik Jakub, uczeń klasy II a LO

I MIEJSCE -Matusiak Jakub, uczeń klasy I b LO

I MIEJSCE - Heliński Jan,  uczeń klasy III b LO

 

MIEJSKIE ZAWODY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

II MIEJSCE - Tomala Żaneta, uczennica klasy III a LO

II MIEJSCE - Łuczak Joanna, uczennica klasy III a LO

II MIEJSCE - Krzysteczko Dominika, uczennica klasy III a LO

II MIEJSCE - Boronowska Julia, uczennica klasy I b LO

II MIEJSCE - Sodzawiczny Katarzyna, uczennica klasy II b LO

II MIEJSCE  - Pyplok Alina, uczennica klasy I c LO

II MIEJSCE -  Swoboda Nadia, uczennica klasy I b LO

II MIEJSCE -  Merta Małgorzata, uczennica klasy I c LO

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

III MIEJSCE - Tomala Żaneta, uczennica klasy III a LO
III MIEJSCE - Krzysteczko Dominika, uczennica klasy III a LO
III MIEJSCE - Łuczak Joanna, uczennica klasy III a LO
III MIEJSCE - Boronowska Julia, uczennica klasy I b LO
III MIEJSCE - Hergesel Natalia, uczennica klasy II b LO
III MIEJSCE - Merta Małgorzata, uczennica klasy I c LO

Kontakt

  • ZSO nr 2 im. G. Morcinka
    ul. Jankowskiego 22

    41-710 Ruda Śląska
    e-mail: zso2.morcinek@gmail.com
  • 32 242 01 25,

Morcinek w obiektywie